Kontakt regionstyret

Regionstyret er NHF Oslos styrende organ mellom årsmøtene, og består av representanter fra både lokal- og landsforeningslag i regionen.
22. april 2015
Styret i NHF Oslo består av syv medlemmer og tre varamedlemmer. Alle i styret er tillitsvalgte og arbeider på frivillig basis. Styret etter NHF Oslos årsmøte april 2015:


Leder:

Magnhild Sørbotten

Tlf: 91 61 28 75

magnhild7@gmail.com

Nestleder:

Karl Haakon Sævold

Tlf:90 18 82 58

khs@live.no

Styremedlemmer: 

Geir Werner

Tlf: 92 82 06 75

oslo@alfnorge.no     

 

Oddvar Skogsletten

Tlf: 48 13 58 19

oddvar1@mailbox.as

Grete Flattun

41684416

grete.flattun@gmail.com

Marius Korsell

Tlf: 99376636

marius.korsell@gmail.com

 

Ingrid Njerve

Tlf: 95 83 38 25

Ingrid.njerve@gmail.com

Varamedlemmer:

Hans Jørn Næss

Tlf: 91 10 01 00

hjn@kapital.no

 

Snefrid Bergum

Tlf: 47 34 85 95

snefrid.bergum@gmail.com

 

Jan-Egil Wigen Aasterud

Tlf: 99 32 71 88

Janegil.aasterud@gmail.com



Regionkontorleder:

Jørgen Foss
Tlf. 22 02 14 20
jorgen.foss@nhf.no